سوال

با سلام
سوال من برای (آگاهی از مدارک لازم جهت) دریافت حکم ورود به منزل به این جهت است که شوهرم با اینکه از ابتدای عقد می گفت تمایلی برای زندگی ندارد و الان سه سال و 5 ماه است که مرا بلاتکلیف گذاشته، مهریه ام را به ماهی صد هزار تومان تقسیط کرده و حاضر به مشاوره و حضور یک شخص بی طرف برای حل مشکل ندارد و دادگاه الزام به تمکین او را رد کرده و تلاشی برای فراهم کردن شرایط زندگی مشترک ندارد و در این مدت(سه سال و پنج ماه) سه ماه از ایشان خبر داشته ام و همیشه در حال قهر بوده اند و کسی از او خبر ندارد. خانواده‎ی مشکل داری هم دارد که نه تنها کاری نمی کنند بلکه هر بار با زنگ زدن تهدید می کنند که اذیتت می کنیم برو یه فکر به حال خودت بکن وگرنه وضعت بدتر می شود و چه و چه.... و مطمئنم که او را در خانه پنهان کرده اند تا بتوانند نفقه ام را قسطی کنند و مرا بیش از پیش بلاتکلیف بگذارند. البته او از هیچ چیز نمی ترسد نه آبروریزی نه بی احترامی به بزرگ تر و .... و نمی تواند قاطعانه تصمیم بگیرد. شاید با این حکم فکر درست و حسابی برای من و خودش بکند و تکلیف مرا روشن کند. لطفا اگر راهی برای گرفتن حکم ورود به منزل وجود دارد به صورت مبسوط توضیح دهید چرا او در شهر دیگری است و رفت و آمد برای من، برای جلب او سخت است. با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,926 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۹/۲۸ ۱۹:۳۸:۴۱