ثبت احوال

سلام پدر من در زمان کودکی نزد یک خانواده غریبه بزرگ شده پدر و مادرش را حتی یکی از بستگانش را هم نمی شناسددر همان زمان ان خانواده یک شناسنامه دیگری را به پدرم داده اند وقتی انقلاب شد می خواست شناسنامه اش را عوض کند که ثبت احوال شناسنامه پدرم را می گیرد و میگویند از شما نیست و برو پدر ومادرت ویا خواهر برادرت را بیاور پدرم که هیچ کدام از انها را نداشت دیگربه ثبت احوال مراجعه نکرد وشخصی به او می گوید من مشکلت را حل می کنم پدرم یک کپی از شناسنامه ای که ثبت احوال ازش گرفته بود را به ان شخص می دهد وان شخص یک جلد شناسنامه خالی وبدون هویت را دران مشخصات کپی را که از پدرم گرفته بود ثبت می کند و به پدرم می دهد این وضعیت تا زمانی که کارت ملی نبود استفاده می کرد و زمانی که کارت ملی بوجود امد پدرم دیگه نتوانست کارت ملی بگیرد بعد ما رفتیم شناسنامه ابجی کوچیکم رو عکس دار کنیم ثبت احوال شناسنامه خواهرم رو گرفت وگفت باید شناسنامه پدر رو بیاری وشناسنامه من وبرادرم رو ممنوع خدمات کردند حالا پدر ومادرم از این اتفاق خیلی خیلی ناراحت هستند انها می ترسند که من وبرادرم که کارمند هستیم ازدواج کردیم و صاحب فرزند هستیم مشکل پیش بیاد و شناسنامه ها منو باطل کنند ما نمی دونیم چکار کنیم پدرم هیچ کسی رو نداره بجز خدا لطفا من رو راهنمایی کنید با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,004 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۱/۰۹/۱۶ ۱۹:۱۷:۵۶