بدون اینکه بدانم 4 کیلو شیشه حمل کردم

من لیسانس پرستاری دارم و چند سال بود بیکار بودم و ساکن کرج در زمان کرونا به صورت موقت در قشم استخدام بکار شدم وبا وجود اینکه دو شیفت کار می کردم ولی به دلیل قرارداد موقت حقوق ناچیز داشتم بدلیل گرانی خانه و بدهی وام سالهای قبل بسیار در مضیقه بودم و همچنین همکاران دیگر با خبر شدم که همکاران با بردن کالاهای اسباب بازی با برگ سبز حدود 4 میلیون در ماه درامد دارند اتوبوسی بود که برای هر هفته به صورت رایگان به تهران می رفت و ما چهارشنبه عصر حرکت میکردیم و جمعه شب بر می گشتیم کالا با برگ سبز با ما می دادند و در تهران تحویل می دادیم یک میلیون تومان به ما دستمزد می دادند یک چهارشنبه بیماران کرونا بسیار زیاد بودند و من به اتوبوس نرسیدم مجبور شدم خودم بلیط اتوبوس بگیرم و به تهران سفر کنم تا ماشین شارژی تحویل بدهم در ایست بازرسی بندر پل از وسایل همه بازرسی کردند و از ماشین مواد مخدر پیدا کردند و بازدید شدید تر کردند و تمام وسایل مسافرین دقیق تر بازرسی کردند و متوجه شدند در ماشینهای شارزی شیشه جا سازی شده است حدود 4 کیلو من را به جرم حمل 4 کیلو دستگیر کردند و بسیار با من بدرفتاری کردند و من را در دستشویی با پا و دست بسته ساعتها نگهداشتن 3 ماه اول فکر می کردند من دروغ می گویم ولی بعدا متوجه شدن واقعا من راست می گویم و همه افراد و چیزای نوشته ام درست است و صاحب مغازه ای اینها تحویل می داده مغازه بسته و متواری شده است بعد از 3 ماه من را به زندان منتقل کردند و اکنون 12 ماه است در زندان هستم و با دادستان ملاقات کردم ایشان می گوید تا فرد مغازه دار پیدا نشود نمی توانم کاری بکنم و هیچ کیفر خواستی زده نشده و همه می گویند می دانیم بی گناه هستی ولی تا مغازه دار پیدا نکنیم باید در زندان بمانید و وثیقه هم برای بیرون رفتن من تعیین نشده است خواهش می کنم کمک کنید از این مخمصه خارج شوم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
5 پاسخ
2,472 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ ۱۵:۲۹