جلب و محکومیت به پرداخت مبلغ چک حسن انجام کار شرکت از مدیر عامل قبلی یک شرکت خصوصی

در شرکتی خصوصی مدیرعامل بودم و اسناد و چک ها از طرف من امضا می شد برای قراردادی یک چک بعنوان تضمین حسن انجام کار بدون تاریخ به شخصی داده شده است چند ماه بعد شرکت به شخص دیگری واگذار شد و من بعنوان مدیر عامل طبق درج آگهی در روزنامه ازشر کت خارج شدم شخص مورد نظر چک را تاریخ زده به دادگاه برده است و از من و شرکت شکایت کرده من به شرکت اعلام کردم مدیر عامل جدید گفت کاری به شما ندارد خودمان حل می کنیم و من لایحه ندادم و نماینده حقوقی شرکت لایحه از طرف شرکت ثبت کرده وقاضی حکم به محکومیت چک داد مجدد با مدیر عامل شرکت تماس گرفتم گفتن لایحه تجدید نظر می دهید کاری به شما ندارد و لایحه تجددید نظر نیز محکوم شدند دوباره با مدیر عامل شرکت تماس گرفتم گفتند درخواست اعاده دادرسی کرده ایم چک مال شرکت است کاری به شما ندارد تا اینکه دیروز با مامور مرا جلب کردند برای چک به مبلغ 37 میلیون تومان مبلغ 58 میلیون تومان مطالبه با خسارت و 2میلیونو 900 هزار تومان نیم عشر اجراییه لطفا راهنمایی کنید چگونه از خودم دفاع کنم چون همه اسناد و مدارک و موجودی حسابها به مدیر عامل جدید در زمان واگذاری شرکت منتقل شده و من درون شرکت هیچ سمت و دسترسی ندارم و من بعنوان یک نماینده حقوقی این چک امضا کردم و ذینفع این چک نمی باشم و چک ضمانت اجرای قرارداد بوده نه چک پرداخت بدهی که در قرارداد به صراحت نوشته شده چک حسن انجام کار می باشد و بعد از اتمام کار باید عودت گردد

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
5 پاسخ
2,333 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۲۱:۲۳