تنظیم شکایت جهت ندادن کپی پرونده

ایتچنب دارای یک فروشگاه هستم که کارت هدیه تولید می کنم و مشتریان انرا پیش خرید می کنن بعد از تهیه به ایشان تحویل می دهم در زمان کرونا خیلی از مشتریها کارت از گرفتن کارتها خودداری و یا مقداری به امانت برده چون فروش مشکل شده بود ولی نتوانستند بفروشند و خواهان پول خود شدند که این امر واقعا میسر نبود برای همین اختلاف بین ما ایجاد شد و تعدادی هم کارت امانی گذاشتن تا بفرو شم مقداری فروش رفت و به انها پول دادم و تعدادی هم از گرفتن کارت خودداری کردند و مدعی خسارت شدند جند تن از مشتریها شکایت کیفری کردند اینجانب یکسری افراد که پول گرفته و شکایت کردند استرداد وجهه زدم که دادگاه وقت دادگاه معلوم شد و من به دادگاه رفتم و قاضی حق را به من داد ولی انها با نامه که این پرونده در کیفری هست انرا اناطه کردند زمانی از دادگاه بیرون امدم ماموری مرا جلب کرد به اتهام کلاهبرداری و من به دادگاه رفتم از قاضی دادگاه خواستم کپی پرونده به من بدهد تا از خودم دفاع کنم گفت پرونده کیفری است و نمی شود و مرا به اداره اگاهی جهت بازپرسی فرستاد و به مدت 30 روز در بازداشت نگهداشت و اجازه نداد به دادگاه استرداد وجهه بروم و بدون انکه اجازه دهد کپی از پرونده داشته باشم که من اعتصاب غذا کردم و مجبور شد من را ازاد کند بعد از ازادی برای گرفتن کپی پرونده و دفاع از خودم درخواست دادم گفتند اماده نیست و این بهانه واهی الان 3 ماه است که دسترسی به کپی پرونده از من سلب کرده اند لطفا راهنمایی کنید چه لایحه بنویسم که از حق خود دفاع کنم بتوانم کپی پرونده بگیرم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
5 پاسخ
2,396 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ ۱۴:۳۹