دادخواست برای اعمال ماده 477

سلام.
من مالک یک زمین کشاورزی در شهرستان خرم آباد هستم که توسط قسمتی از آنرا در طرح تعریض جاده توسط اداره راه از دست دادم.
وکیلی گرفتم که قرار بود پس از اتمام پرونده کلا 15 درصد از محکوم به را بعنوان حق الوکاله بردارد. بنابراین یک قرارداد با خط خودم نوشتم و امضا کردم که به من کپی آنرا نداد.
وی بعدا با اضافه کردن جمله " این 15 درصد مربوط به مرحله بدوی می باشد" به قرارداد مذکور ادعای 10 درصد را نیز برای مرحله تجدید نظر نمود بدون اینکه قراردادی داشته باشد.
من از ایشان شکایت کردم قاضی از کارشناسان آگاهی خواست که جعل در قرارداد را بررسی نمایند که کارشناسان در دو مرحله جعل را تشخیص دادند اما با توجه به روابط قوی وکیل با قضات (وکیل عضو مشاوران دادگستری است) توانست تبرئه شود.
در مرحله تجدید نظر هم کارشناسان آگاهی در کمال تعجب و در حالی که وکیل مذکور خود اقرار به افزودن عبارت فوق به قرارداد نموده بود، مواضع قبلی خود را تغییر داده و نوشتند جعلی مشهود نیست!!! و در مرحله تجدیدنظر هم وی تبرئه شد!!
ضمن اینکه کارشناسان آگاهی طی سه مرحله کارشناسی (با هزینه بنده) از وکیل خواستند اصل قرارداد را ارائه دهد که وکیل هر بار با بهانه های مختلف اینکار را نکرد و در آخر هم برنده شد....
با توجه به اینکه حکم قطعی در 6 مهر 99 صادر شده، لطف کنید بفرمائید برای اعمال ماده 477 چه بابد بکنم؟؟؟ و بنظر شما موثر خواهد بود یا خیر؟؟؟
پیشاپیش از لطف بیکران شما سپاسگذارم.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
حوزه قضایی: لرستان
1 پاسخ
2,338 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ ۱۸:۵۷