قانون کار

باسلام
من 25 روز برای یک دفتر هواپیمایی کار کردم ودرابتدا در روزنامه آگهی کردن و من مراجعه کردم و قرار شد به صورت کارآموز 4 ماه آزمایشی کار کنم ماه اول بدون حقوق ماه دوم 100 و ماه سوم وچهار 200 واگر از کار من راضی بودن من استخدام رسمی کننند. من شروع به کار کردم و کارم رو با خوبی انجام دادم در حالی که در این 25 روز که اونجا کار کردم فقط 3 ساعت بمن آموزش دادن و هیچ آموزش دیگری نبود واز مهارت ICDL و تخصص من در زبان انگلیسی استفاده کردند قبلا هم دوره صدور بلیط رو گذرونده بودم یعنی یک کاراموز صفر نبودم وبعد از 25 روز که حقوقی هم بمن پرداخت نکردند بخاطر پرخاشگری و توهین کارفرما انصراف دادم که بعد از تحقیقات متوجه شدم حدود یکسال هست که این شرکت با اوردن کارآموز امور کارهای شرکت راانجام میدهد و بعد هم طوری با انها رفتار میکند که انصراف دهند. از طریق آگهی کردن در روزنامه.
من داد خواست به اداره کار دادم و در جلسه اول اعلام عدم سازش کردم چون حاضر نبودن طبق قانون کار حقوقم رو بدن و ساعت کاری من رو هم تایید نکردند وبه من وقت دادن برای جلسه هییت تشخیص میخواستم بدونم آیا موفق میشم حقوقم رو بگیرم یا نه و حقوق من چقدره برای این 25 روز

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
3,268 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۰/۱۲/۱۲ ۱۷:۴۴:۱۶